Kırklareli

Doğal güzellikleriyle, Kurtuluş…

Satışları devam ediyor...

Taksitle ödeme seçeneği

Bölgenin Avantajları

  • %100 Değerlenecek Bölge
  • 228 m2 ile 647 m2 Arasında Değişen Toplam 12 Parsel
  • İstanbul’a 1 saat 15 Dakika, Pehlivanköy İlçe Merkezinde
  • %90 İmarlı, İfrazlı
  • Tüm Altyapı Çalışmaları Tamamlanmış
  • Yola Cephesi Olan Arsalar
  • Müstakil Tapu
Whatsapp Bilgi Hattı

Kırklareli bölgesindeki arsalarımız size hep özlediğiniz doğal yaşam alanını sunuyor. İstanbul’a yakınlığı ile doğa severler için organik hayatın kapılarını açıyor. Yol üzerinde ayçiçek tarlaları, meşhur Longoz ormanları ve İğneada’da deniz sefası… Hepsi şimdi size çok daha yakın.

Bölgeyi Uydu Görünümü ile İnceleyin

NEDEN KURTULUŞ

Gürses Arsa olarak, Pehlivanköy ilçe merkezinde yer alan Kurtuluş arsalarımızla hem hayallerinizi bugünden gerçek kılıyor, hem de geleceğiniz için sizlere sağlam bir yatırım fırsatı sağlıyoruz. 3 kat imarlı Kurtuluş arsalarımızda kendi evinizi ve apartmanınızı yapabilir, kat karşılığı inşaat firmasıyla anlaşarak arsa fiyatına daire sahibi olabilirsiniz. Doğru arsa yatırımı, değer artışı olacak bölgede imarlı ifrazlı ve tüm altyapı çalışmaları tamamlanmış arsalara yatırım yapmaktır. Kurtuluş, 2023'te tamamlanması planlanan ve İstanbul ile mesafesini 45 dakikaya indirecek Halkalı-Kapıkule hızlı tren hattına sadece 7 dakika mesafede.

Formu doldurun, sizi arayalım ve arsalarımız hakkında detaylı bilgi verelim.

Siz de birikiminizi doğru yatırımla değerlendirin.

Gürses Arsa Ailesi

Gürses Arsa Ailesi olarak;

Tüm birikimimizi ve deneyimimizi tıpkı ailemize, arkadaşlarımıza, eşimize, dostumuza yıllardır yaptığımız gibi sizlerle de paylaşmak istiyoruz. Çünkü, yatırım yapmadan önce doğru bilgiye ulaşmanın önemini çok iyi biliyor, çevremizdeki herkese bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Siz de ailemize katılın, birlikte büyüyelim.

Hakkımızda

En Çok Sorulan Sorular

Tüm Sorular

Diğer Bölgeler ve Arsalar

Çanakkale Arsaları - Şehirden doğanın kalbine…

Çanakkale

Şehirden doğanın kalbine…

Muhteşem kumsalları, organik pazarları, tarihi yürüyüş yolları, verimli toprakları ve Kaz dağlarının tertemiz havasıyla dolu bir yaşam sizleri bekliyor.

Satışları devam ediyor...