En önem verdiğimiz değer; Şeffaflık.

En önem verdiğimiz değer; Şeffaflık. - Gürses Arsa

Biz şeffaflığın gücüne inanıyoruz ve sizlerle aramızda güçlü, şeffaf bir dostluk bağı kurmak istiyoruz.

Rahmetli dedem Ahmet Gürses, 1950’lerden beri arsa alım satım işini yapardı ve bize hep tavsiyesi şu oldu: “Çocuklar toprak alın. Değerini koruyup üstüne değer katan hemen hemen tek yatırım topraktır.” Bugüne kadar böyle geldi. Bugün Gürses Şirketler Grubunda başarabildiğimiz her şeyin arkasında dedemizin bu bakış açısı ve vizyonu yatar.

Yıllardır kazandığımız tüm deneyimle zaman içinde eşimize, dostumuza ve tüm çevremize fikir vererek, onlara da doğru yatırım yapmayı, her arsaya değil doğru arsaya yatırım yapmanın önemini anlattık, yardım ettik. Hepsi de doğru arsa yatırımı yaptığı için çok kısa zamanda çok fazla değer artışı elde ettiler.

Değer artışı sağlayacak arsaları seçmek bizim için çok önemli. Bölge seçimine, sahile yakın olmasına, yaşayan bir bölge olmasına, yola yakınlığına, şehir merkezine ve toplumsal alanlara yakınlıklarına, tüm alt yapısal gereklilikleri sağlanmış olmasına, imarlı yani ev yapmaya hazır olmasına ve buna benzer birçok kritere dikkat ediyoruz. Çünkü bizim için önemli olan sadece bir arsa almak değil aynı zamanda sizlere diğer yatırım araçlarından daha fazla değer üretecek yatırımı yaptırmak. Asıl zor olan da bu, çünkü seçici davrandığımız için çok fazla sayıda arsa portföyümüz olamıyor.

Bizler, her dönem en fazla katma değeri sağlayacak lokasyonda ve bölgede doğru yatırımı buluyoruz.

Her arsaya değil, doğru arsaya yatırım yapıyoruz.

Doğru arsaya yatırım yapan arsa sahiplerimiz gibi; Siz de birikiminizi doğru yatırımla değerlendirin, değeri katlanarak artsın.

Tüm Arsalar ArsalarıSatışta

Tüm Arsalar

%100 Değerlenecek Arsalarımızı Şimdi İnceleyin

Arsaları İnceleSatışları devam ediyor...
Kırklareli ArsalarıSatışta

Kırklareli Arsaları

İstanbul’a 1 saat 15 dakika yakınlıkta olan Kırklareli arsalarımız imarlı, ifrazlı ve yola cephesi olan arsalardır. Siz de inceleyin ve yatırımınızı doğru arsaya yapın.

Arsaları İnceleSatışları devam ediyor...
Çanakkale ArsalarıSatışta

Çanakkale Arsaları

Muhteşem kumsalları, organik pazarları, tarihi yürüyüş yolları, verimli toprakları ve Kaz dağlarının tertemiz havasıyla dolu bir yaşam sizleri bekliyor.

Arsaları İnceleSatışları devam ediyor...
Burdur ArsalarıSatışta

Burdur Arsaları

Burdur arsalarımız, Antalya’ya 1 saat, Salda Gölü’ne 40 dakika yakınlıktadır. Tüm altyapı çalışmaları tamamlanmış, müstakil tapulu arsalarımızı inceleyin.

Arsaları İnceleSatışları devam ediyor...
Afyonkarahisar ArsalarıSatışta

Afyonkarahisar Arsaları

Zengin kültürel mirası, verimli toprakları ve doğal güzellikleri ile Afyonkarahisar arsalarımızı inceleyin ve yatırımınızı doğru arsaya yapın.

Arsaları İnceleSatışları devam ediyor...
Balıkesir ArsalarıSatışta

Balıkesir Arsaları

Geleneksel köy yaşamını deneyimlemek, muhteşem kumsalları ve tertemiz havası size iyi gelecek.

Arsaları İnceleSatışları devam ediyor...