Gürses Arsa - Kırklareli Bölgesindeki Değerlenecek Arsalar
Muhteşem Doğası ile

Balıkesir

Balıkesir, stratejik bir konuma, zengin bir tarihe ve kültüre sahip ilimizdir. Batıda Ege Denizi'ne, kuzeyde Marmara Denizi'ne kıyısı bulunan Balıkesir, deniz turizmi açısından da çok önemli bir yere sahiptir.

Ayvalık ve Cunda Adası gibi güzel sahil kasabalarıyla birlikte, Kaz Dağları da doğa severler için harika bir deneyim sunar.

Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  1
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  2
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  3
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  4
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  5
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  6
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  7
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  8

Neden Balıkesir

Balıkesir Müzesi’ni ziyaret edebilir, zengin tarihi mirasına tanıklık edebilirsiniz. Şehrin başka bir önemli özelliği ise zeytinyağı ve zeytin üretimidir. Bölgedeki zeytin ağaçları, dünyanın en kaliteli zeytin yağlarını üretmektedir. Balıkesir ayrıca, her yıl düzenlenen birçok kültürel ve sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Balıkesir sadece doğal güzellikleriyle değil, aynı zamanda zengin kültürel yaşamıyla da önemli bir yere sahiptir.

Balıkesir, geleneksel köy yaşamını deneyimlemek, yerel ürünlerin tadına bakmak isteyenler için ideal bir bölgedir. Doğru arsa yatırımı, değer artışı olacak bölgede imarlı ifrazlı ve tüm altyapı çalışmaları tamamlanmış arsalara yatırım yapmaktır.

Fiyat artışı bizi enflasyona karşı korur, değer artışı ise servetimizi arttırır. Siz de doğru arsaya yatırım yapın her geçen gün değeri katlanarak artsın. Gürses Arsa olarak, arsa yatırımı konusunda kafanızdaki tüm soru işaretlerini yanıtlamak ve sizlere doğru bilgiyi aktarmak için bir telefon kadar yakınınızdayız. “Arsa almak için bekleme. Arsa al ve bekle.”

Bölgeyi Uydu Görünümü ile İnceleyin

Muhteşem Doğası İle

Balıkesir Bölgesindeki Arsalar

Satışta

Seçdere

%50 (2 kat) imarlı, ifrazlı, yola cephesi olan 4+1 villa arsaları

Arsaları İnceleSatışları devam ediyor...