Gürses Arsa - Kırklareli Bölgesindeki Değerlenecek Arsalar
TÜRKİYE’NİN TERMAL BAŞKENTİ

Afyonkarahisar

Afyonkarahisar, lojistik açıdan stratejik bir konumda bulunmaktadır. İç Anadolu Bölgesi'nin kavşak noktasında yer alması, ulaşım ve ticaretin gelişmesine katkı sağlar.

Bölgede hızlı değer artışı sağlayacak Ankara - Afyon - Uşak - Manisa - İzmir Hızlı Tren Hattı’nın da 2027’de tamamlanması planlanıyor.

Ankara İzmir Hızlı Tren Hattı
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  1
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  2
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  3
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  4
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  5
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  6
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  7
Gürses Arsa - Bölgeleri Keşfet -  8

Neden Afyonkarahisar

Afyonkarahisar, Türkiye'nin termal başkentidir ve aynı zamanda pek çok medeniyete ev sahipliği yaptığı için zengin bir kültürel mirasa sahiptir. Afyon Kalesi, Ulu Camii, Zafer Anıtı ve Afyon Müzesi gibi tarihi ve kültürel mekanları ziyaret edebilir, Bolvadin Kanyonu, Akdağ Tabiat Parkı ve Eber Gölü gibi doğal güzelliklerinde vakit geçirebilirsiniz.

Bölgenin verimli toprakları ve uygun iklimi, tarım ürünlerinin bolca yetişmesine olanak tanır. Buğday, arpa, ayçiçeği, şeker pancarı, üzüm ve elma gibi ürünler Afyon'un tarımsal üretiminde önemli yer tutar. Turistik potansiyeli her geçen gün artan Afyonkarahisar, Eskişehir'e 2 saat, İstanbul'a 4 saat yakınlıktadır.

Fiyat artışı bizi enflasyona karşı korur, değer artışı ise servetimizi arttırır. Siz de doğru arsaya yatırım yapın her geçen gün değeri katlanarak artsın. Gürses Arsa olarak, arsa yatırımı konusunda kafanızdaki tüm soru işaretlerini yanıtlamak ve sizlere doğru bilgiyi aktarmak için bir telefon kadar yakınınızdayız. “Arsa almak için bekleme. Arsa al ve bekle.”

Bölgeyi Uydu Görünümü ile İnceleyin

Türkiye'nin Termal Başkenti

Afyonkarahisar Bölgesindeki Arsalar

Satışta

Yukarı Mah.

Afyon - Sinanpaşa ilçe merkezinde, %60 (2 Kat) imarlı, İfrazlı, yola cephesi olan arsalar

Arsaları İnceleSatışları devam ediyor...